Hakkımızda

RAYFLEX Güvenilir, Hızlı ve Kaliteli Hizmet

RAYFLEX temellerini Bursa’da atmıştır. RAYFLEX kurulduğu günden bu yana kalite ve güvene verdiği önem, müşterileriyle kurduğu sıcak ilişki vasıtasıyla yüksek hızlı açılabilen PVC kapı sektöründe marka değerine sahip bir firma pozisyonuna yükselmiştir. Şirketimiz sarmal kapılar, katlanır kapılar, özel sarmal kapılar, izolasyonlu kapılar, kendini tamir eden kapılar ve birçok açılabilen pvc kapı sistemlerinin tasarımı, üretimi ve satışını yapmakta. Ürün çeşitliliği, satış sonrası hizmetler ve kapasitesi günden güne kendini geliştirmektedir.

Düşük Bakım
Maliyeti

Hızlı ve Etkin
Performans

Çok Yönlü,
Değişken

Enerji
Tasarrufu

Güçlü ve
Dirençli Yapı

Estetik ve
Şıklık

Vizyonumuz

RAYFLEX olarak vizyonumuz, tüm çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize en teknolojik çözümleri sunarak aynı zamanda kendimizi de geliştirerek yeni teknolojik çözümlerle müşterilerimizi rekabet koşullarında yalnız bırakmayarak onlarla beraber büyümektir. Her zaman daha iyiyi yapmayı kendine hedef alan şirketimiz ciddiyetinden ve kalitesinden ödün vermeyerek piyasada her zaman ilklere imza atmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

RAYFLEX olarak, mühendislik bilimini kendimize kılavuz edinerek, mühendisliğin insanoğluna sunduğu; kolaylık, uygulanabilirlik, ergonomi ve ekonomikliği müşterilerimizin lehine adapte eden bir tercüman olmaktır.