SPACE 200

Alüminyum Sarmal Kapı Space 200

GÜVENLİK – ULTRA HIZLI TURBO SARMAL KAPILAR – TEK BİR KAPIDA

  • Spaceroll200 hızlı alüminyum kapı modeli, rüzgâr yükünün olduğu yerlerde, asansör önlerinde, yükleme rampalarında kullanılan özel Rayflex çözümüdür.
  • Sağladığı yüksek açılım ve kapanım hızı ve oluşturduğu izolasyon sayesinde firmalara verim sağlamaktadır.
  • Yüksek trafiğe sahip modern üretim ve ticari ortamlar için Spaceroll200, tesisinizin görünümünü ve verimliliğini bir üst seviyeye taşıyacaktır.
  • Özel rollform galvaniz kılavuzlara sahip olmakta bu form yüksek rüzgar ve basıncın olduğu alanlarda rüzgar kilit emniyet sistemi entegre edilebilmeye sahiptir. Kılavuzlar özel pvc fitillere sahip olup bu fitiller alüminyum panellerin metale sürtmesine engel olmakta ve aynı zamanda sessiz çalışmaya imkan sunmaktadır.
  • Taşıyıcı konsol takımı(şaft grubu) sayesinde büyük ölçülerde de sıkıntısız kullanıma imkân vermektedir. Şaft grubu sarım çapı artıp azaldıkça ileri ve geri hareket etmekte olup bu sayede sessiz çalışma sağlanmakta aynı zamanda panellerin kılavuzlara sürtünmesini azaltarak kullanım ömrünün uzatılması sağlanmaktadır.
  • Özel rollform makinede çekilen çift cidar paneller (1 mm kalınlıkta) birbirlerine geçirilerek üretimi tamamlanmaktadır.
  • Rollform makineden alınan çift cidar paneller, özel üretim poliüretan tezgâhında poliüretan basma işlemi tamamlanarak çift cidar panelin mukavemeti arttırılmaktadır. (Eğer fırın kabin önlerine kullanılacak ise alüminyum çift cidar panelin içi taş yünü dolgusu ile üretilmektedir.)
  • Sarım ölçüsüne göre lazer kesim tezgâhında, şaft grubunun montajının yapıldığı bayrak grubu 5mm sacdan imal edilmektedir.
  • Panellerin kenarlarında kullanılan tapalar 10 mm et kalınlığında olup, yataklama sistemi içerisinde de sessiz çalışmaya imkan sağlamaktadır.
Kullanım yerleri:İç ve dış alanlar, (Genişlik ve yükseklik arttıkça
tercih edilmelidir)
Metal Aksam (Kılavuzlar):85 mm genişliğinde özel rollform galvaniz klavuzlar, sürtünmeyi önlemek amacıyla pvc fitille ve panel yataklama takozuna sahiptir.Taşıyıcı konsol yataklama sistemi sayesinde sarım çapına göre hareketli motor yapısı
Panel:100 mm genişliğinde 22 mm derinliğinde içi taş yünü dolgulu çift cidar alüminyum paneller kullanılmaktadır.
Motor:Encoderli Motor Seti (Kapı ağırlığına göre 0,75-1,5-2,2 Kw)
Kontrol Ünitesi:30×40 plastik buat RF10 hız sürücülü kontrol ünitesi (Yılmaz)-Frekans değeri:50-60 Hz
Emniyet Sistemi:Cedes Sıralı Boy Fotoseli
Limit Sistemi:Rayflex encoderli switch sistemi