SPACE 100

Alüminyum Sarmal Kapı Space 100

GÜVENLİK – ULTRA HIZLI TURBO SARMAL KAPILAR – TEK BİR KAPIDA

  • Spaceroll 100 hızlı alüminyum kapı modeli, rüzgâr yükünün olduğu yerlerde, garaj kapılarında, asansör önlerinde, yükleme rampalarında kullanılan özel Rayflex çözümüdür.
  • Sağladığı yüksek açılım ve kapanım hızı ve oluşturduğu izolasyon sayesinde firmalara verim sağlamaktadır.
  • Yüksek trafiğe sahip modern üretim ve ticari ortamlar için Spaceroll, tesisinizin görünümünü ve verimliliğini bir üst seviyeye taşıyacaktır.
  • Özel rollform galvaniz kılavuzlara sahip olmakta bu form yüksek rüzgar ve basıncın olduğu alanlarda rüzgar kilit emniyet sistemi entegre edilebilmeye sahiptir. Kılavuzlar özel pvc fitillere sahip olup bu fitiller alüminyum panellerin metale sürtmesine engel olmakta ve aynı zamanda sessiz çalısmaya imkan sunmaktadır.
  • Özel rollform makinede çekilen çift cidar paneller (1 mm kalınlıkta) birbirlerine geçirilerek üretim  tamamlanmaktadır.
  • Rollform makineden alınan çift cidar paneller, özel üretim poliüretan tezgâhında poliüretan basma işlemi tamamlanarak çift cidar panelin mukavemeti arttırılmaktadır. (Eğer fırın kabin önlerine kullanılacak ise alüminyum çift cidar panelin  içi taş yünü dolgusu ile üretilmektedir.)
  • Sarım ölçüsüne göre lazer kesim tezgâhında, şaft grubunun montajının yapıldığı bayrak grubu 5mm sacdan imal edilmektedir.
  • Panellerin kenarlarında kullanılan tapalar 10 mm et kalınlığında olup, yataklama sistemi içerisinde de sessiz çalısmaya imkan sağlamaktadır.
Kullanım yerleri:İç ve dış alanlar, fırın kabin önleri
Metal Aksam (Kılavuzlar):120 mm genişliğinde özel form müdahale kapaklı galvaniz kılavuzlar, sürtünmeyi önlemek amacıyla PVC fitille ve panel yataklama takozuna sahiptir.
Panel:100 mm genişliğinde 22 mm derinliginde içi taş yünü dolgulu çift cidar alüminyum paneller kullanılmaktadır.
Motor:PGR Arçelik motor 0,75 kw-1,5 kw-2,2 kW
Kontrol Ünitesi:30×40 plastik buat RF10 hız sürücülü kontrol ünitesi (Yılmaz)-Frekans degeri:50-60 Hz
Emniyet Sistemi:Cedes Sıralı Boy Fotoseli
Limit Sistemi:Rayflex encoderli switch sistemi