Kendini Tamir Eden Kapılar

FLEXIROLL

Ürünü İncele

Kendini tamir eden kapı, kapı teknolojisinin en gelişmiş örneklerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Kendini tamir eden kapı sistemi hem kullanan kişiler hem de içeride yer alan malzeme, araç ve benzeri için odlukça güvenilir. Kendini tamir eden kapı sızdırmazlık söz konusu odluğuna mükemmel bir teknik ile donatılmıştır ve özellikle yoğun trafik olan yerlerde tercih edilmektedir. Yoğun trafik, araç giriş ve çıkışı olan terlerde çarpma gibi durumlara karşılık kendini tamir edebilme becerisine sahiptir. Kendini tamir eden kapı farklı sektörlerde ilgi gören bir üründür. Pek çok sektörde hızlı PVC kapı kullanımı yoğun bir hale gelmiştir. Kendini tamir eden kapı is bunların en teknolojik hallerinden biri olması nedeni ile güvenilir bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Kendini Tamir Eden Hızlı PVC Kapı Nedir?

Kendini Tamir Eden PVC Kapı
Kendini Tamir Eden PVC Kapı

Kendini tamir eden kapı yoğun trafik ve araç akışı nedeni ile yaşanan olası çarpmaları kendi kendine tamir edebilmektedir. Burada belirleyici olan Kendini tamir eden kapının içerisinde metal bir parça bulunmaması ve bu nedenle servis gerektirmiyor olmasıdır. Perde sistemi oldukça esnektir ve olası bir hasarda işlemlerin durmasına da gerek bulunmamaktadır. Yoğun çalışan pek çok firmada Kendini tamir eden kapı kullanılmaktadır. İşlerin akışını yavaşlatmaması sayesinde ticareti de olumlu olarak etkilemektedir. Çarpmalar dışında aşırı rüzgara karşı da etkilidir. Aşırı rüzgar nedeni ile perdede bir yırtılma veya bükülme görmek olası değildir. Bu da Kendini tamir eden kapıların en dikkat çeken özellikleri arasında olmaktadır.

Kendini tamir eden kapının çalışma sistemi ise oldukça pratiktir. Kendini tamir eden kapıda perde bir darbe aldıktan sonra servise gerek duymadan yukarı sarılır ve burada kendini tamir ederek sonrasında yerine yeniden gelir. Raya oturtulur ve çalışmaya devam eder. Bakım masrafları açısından avantajlı olduğu bilinmektedir. Rüzgar ve çarpma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklı olan bu kapıların yaşanabilecek ciddi bir hasarda bile kendini tamir edebilmesi uzun vadede ekonomik olmaktadır.

Standart sistemde sürücülü olmaktadır ve alüminyum dikmelere sahiptir. Paslanmaz krom üretilmesi mümkün olan ürün genellikle galvaniz malzemeden üretilmektedir. Bu sayede daha ekonomik olmaktadır. Ancak isteğe bağlı ürüne özel eklentiler yapılması mümkündür. RAYFLEX