SPACE 300

Alüminyum Sarmal Kapı Space 300

GÜVENLİK – ULTRA HIZLI TURBO SARMAL KAPILAR – TEK BİR KAPIDA

  • Space300 hızlı alüminyum kapı modeli, rüzgâr yükünün olduğu yerlerde, garaj kapılarında, asansör önlerinde, fırın kabin önlerinde, konveyör makine hatlarında kullanılan özel Rayflex çözümüdür.
  • Sağladığı yüksek açılım ve kapanım hızı ve oluşturduğu izolasyon sayesinde firmalara verim sağlamaktadır.
  • Yüksek trafiğe sahip modern üretim ve ticari ortamlar için Space300, tesisinizin görünümünü ve verimliliğini bir üst seviyeye taşıyacaktır.
  • Özel galvaniz saclı kılavuzlar ana gövde ve kapak olmak üzere birbirini tamamlıyor olup kılavuz içerisinde çalışan boy fotoseline müdahale şansı sunmaktadır. Kılavuzlar özel PVC fitillere sahip olup bu fitiller alüminyum panellerin metale sürtmesine engel olmakta ve aynı zamanda sessiz çalışmaya imkan sunmaktadır.
  • Özel rollform makinede çekilen çift cidar paneller (1 mm kalınlıkta) birbirlerine geçirilerek üretimi tamamlanmaktadır.
  • Rollform makineden alınan çift cidar paneller, özel üretim poliüretan tezgâhında poliüretan basma işlemi tamamlanarak çift cidar panelin mukavemeti arttırılmaktadır. (Eğer fırın kabin önlerine kullanılacak ise alüminyum çift cidar panelin içi taş yünü dolgusu ile üretilmektedir.)
  • Sarım ölçüsüne göre lazer kesim tezgâhında, şaft grubunun montajının yapıldığı bayrak grubu (3 ila 5 mm) kesilmektedir.
  • Panellerin kenarlarında kullanılan tapalar birbiri üzerine geçmeli olacak şekilde tasarlanmış ve bu sayede panellerin arasında kademe oluşturulup sürtünmenin önüne geçilmektedir.
Kullanım yerleri:İç ve dış alanlar, fırın kabin önleri
Metal Aksam (Kılavuzlar):120 mm genişliğinde özel form müdahale kapaklı galvaniz kılavuzlar, sürtünmeyi önlemek amacıyla PVC fitille ve panel yataklama takozuna sahiptir.
Panel:100 mm genişliğinde 22 mm derinliğinde içi taş yünü dolgulu çift cidar alüminyum paneller kullanılmaktadır.
Motor:PGR Arçelik motor 0,75 kw-1,5 kw-2,2 kW (ölçüye göre kullanılan motor türü değişiklik göstermektedir.)
Kontrol Ünitesi:30×40 plastik buat RF10 hız sürücülü kontrol ünitesi (Yılmaz)-Frekans değeri:50-60 Hz
Emniyet Sistemi:Cedes Sıralı Boy Fotoseli
Limit Sistemi:Rayflex encoderli switch sistemi